Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • abyss dizisi

    Önemli olan ruh güzelliğini diyenler tam sizin için bir dizi yapıldı.🙂 dizide abyss isimli bir nesnemiz vardır . bu nesne iç güzelliğin neyse dış güzelliğini de ona çeviriyor. Artık kötü olmak o kadar değil. Bir kazaca sonucu Cha-Min ölür. Fakat özel güçleri olan bir varlık onu hayata döndürür fakat bir farkla , artık dış güzelliğini içine yansımıştır ve çok çekicidir . Hayatında değişimleri görmek istiyorsanız izlemenizi öneririm.

    Yeni bir diziye başlamak istediğiniz de; "Acaba hangi diziye başlasam ?" diye düşünürsünüz ya :) Gerçi ben kara kara düşünürüm hep ama olsun :) Yine bir gün Netflix'teki onlarca diziye bakarken, "bi' dönem kore dizisi izliyordum ben yaa", dedim ve neler var bakmaya başladım. Abyss ' inin trailer 'ını izledikten sonra suç-gizem içermesi ilgimi çekmişti. Hatta ilk bölümde Cha-Min isimle gencin kaza sonucu ölmesinden sonra abyss ile tekrar hayata bir yakışıklı olarak dönmesi beni benden aldı :) İzlemenizi tavsiye ediyorum. Eğlenceli ve kovalamacalı oluşu için +1 benden :)

    (bkz: Park Bo-Young) Ahn Hyo-Seop la başrolünü paylaştığı fantastik romantik içinde seri katil barındıran ilk bölümünde (bkz: seo in guk)a rastlayabileceğiniz dizidir. çok iyi kategorisinde değildir. iyidir. imbd 7 vermiş.

    koresozluk