Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • bts’nin 2019’da rekor kırması

  2019 yılında bts'nin, love yourself / speak yourself turuyla 12 stadyum konseri yaparak kırdığı rekordur.bu konserlerle grup, 1 yıl içerisinde 5 milyon dolardan fazla hasılat yapmış.bts, bir diğer rekoru da yaptıkları 20 konserde en az bürüt 3 milyon dolar kazanarak kırmış.

  severek dinliyor şarkı sözlerini anlamlı buluyorum kişiliklerineyse söyleyecek söz bulamıyorum adamlar dünyaca ünlü olmalarına ramen kibirden tamamen yoksunlar kendi ülkelerini ve kültürlerini dünyaya tanıtıp biz dünya degil dünya bize ayak uydursun mantıyla kendilerini tüm dünyaya kanıtladılar kültürlerinden ödün vermeden degişmeden taklit etmeden kopyalamadan kendileri oldukları gibi kabul ettirdiler adamlar. Hak ediyor daha ne demeli helal olsun

  BTS’nin askerlik muafiyeti Kore, K-pop yıldızları için askerlik muafiyetini düşünüyor **Kpop yıldızları için askerlik muafiyetinin zamanları yansıttığı düşünülüyor”

  Ulusal Koordinasyon Dairesi başkanı Noh Hyung Wook, 18 Eylül'deki Millet Meclisi Politbürosu'nun meclis incelemesinde “Kpop yıldızları için askerlikten muafiyet durumlarını kapsamlı bir şekilde ele alacağız” dedi. “

  Ayrıca, Demokrat Parti milletvekili Kim Byung Wook, “Askerlik zamanla değişmeli” dedi. K-pop yıldızları da özel hedeflere yerleştirilmelidir**BTS’yi örnek olarak alıyorum. “BTS, son zamanlarda ABD Billboard listelerinde 1 numara oldu. Onların ekonomik etkileri 5,6 trilyon kazandı. ”Dedi.

  Bu nedenle, istisna standardını genişletmek gerekir. “BTS, kültürel madalya alan en genç. Konumları herkes tarafından tanınıyor. ”

  “Gururu ve ekonomik verimliliği Kpop ile görmezden gelemeyiz” dedi.

  koresozluk