Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • extraordinary you

  Buralar değerlenecek mantığıyla henüz dizimiz başlamadan bir başlık açayım dedim. Dizinin diğer adı da July found by Chance. Sanırım sonbaharda yayınlanmasından mütevellit adını değiştirme gereği duymuşlar.

  Oyuncular SF9'ın Rowoon'u, SKY Castel'ın Hyeyoon'u April'in Naeun'ı diye sıralanırken devreye birde Lee Jaewook giriyor. Kendisini (bkz: search www)'da ve küçük rolü ile (bkz: memories of the alhambra)'de izlemiştik. Kendisi pek göstermese de 1998'lidir ve yazarınızdan 1 yaş da olsa küçüktür. (noona zoned).

  Meşhur bir webtoondan uyarlama olacağı için konuyu bilenler olabilir ancak sinopsisinden okuduğum kadarıyla kızımız kalp sorunları olan ve büyük ihtimalle fazla yaşamayacak durumdaki bir karakterdir. Kızımızın derdi kendisine yetmezken bir de aslında bir manganın karakteri olduğunu öğreniyor, üstelik başrol bile değil support dediğimiz yan karakterlerden birisi. Ve yaşayacaklarını yazarın kaleminden çıkanlar belirleyecek. Kızımız da kendi kaderini kendi yazmaya karar veriyor.

  Cast güzel-konu güzel-oyunculukların da fena olmayacağı kanatindeyim

  Benzer konulu diziler için W-Two worlds veya çin dizisi The Unexpected'a bakabilirsiniz.

  mbc nin guzel surukleyici romantik fantastik bir dizisi daha W two worlds apart gibi cizgi roman konulu bir dizi daha ciksa diyordumm ki sonunda cikmis her bolumunu heycanla bekliyorum umarim finale kadar boyle guzel gider.

  haru yaaaa haru yaaa diyerekten başlıyorum

  Dizide webtoonda olduklarını farkeden webtoon karakterlerinin yaşadıkları anlatılıyor. 1 adet yazar mevcut izlerken bir yumruk atasınız gelebilir. Sahnede iken yaptıklarını kontrol edemeyen karakterlerimiz. gölgede iken canları ne isterlerse yapıyorlar. Fakat sahne değiştiğinde kendinin farkında olmayanlar olanları unutuyor. kendinin farkında olanlar hatırlıyor . Ana karakterler değiller haro Ve Dan o yan karakterler extra karakterler o yüzden yazar ne canı isterse onu yapıyor.

  Diziyi izlerken dikkat etmeniz gereken nokta hangisi gölge hangisi sahne bölümleri. Sahne bölümleri yazarın çizdiği ve karakterlerin dizi boyunca değiştirmek istediği durumlar. o sahneler daha soluk çekilmiş. Gölge bölümlerinde ise çekim renkleri daha canlı başlarda ayırt edilemiyor. sonraki bölümlerde anlıyorsunuz farkı

  Kim Hye-Yoon lise öğrencisi kalp hastası Eun Dan o rolünde. Kendinin farkına varınca 10 yıldır aşık olduğu baek hyung dan aslında hoşlanmadığını farkediyor.

  Rowoon dizide ha ro karakterini canlandırıyor. Aslında webtoonda yok bir çeşit korsan karakter gibi webtoona giriyor. ve sürekli Dan O yu koruyan durumunda. ilk baştaki hiç bir şey bilmez halleri oldukça ağır şirinlik içerir izlerken yapışmayın ekrana

  Lee Jae-Wook nişanlısı olan Baek-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Gölgede Dan O ondan hoşlanmamakta ama webtoonda ona aşık ezik kız olarak çizildiği için dan o sahne durumunda ona çizileni yapmak zorunda.


  dizinin ilerleyen bölümlerinde sırlar gizemler bir önceki acem borusu webtonunda olan olaylar açığa çıkıyor buradan sonrası spoiler içerecek o yüzden nokta koyalım.

  Diziyi beğendim. Konu farklı son güzel. ama son 4 bölüm dram ağırlıklı. Mutlu sonun biraz daha uzatılmasını isterdim . Rowoonu ilk defa bir dizide izledim. Radara aldım. Dan O karakterini oynayan kıza ısınamadım. Nedendir bilinmez.

  Hemen bir ost bırakalım

  koresozluk