Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • hotel del luna

  Kanaatimce 2019'un en iyi kore dizisidir.İkinci sezonunu merakla bekliyorum.

  Fantastik dizi ve kitaplara olan ilgimden dolayı ilgimi çeken , izledikten sonra bağımlılık yapan çarpıcı diyaloglara sahne olan dizim.

  2019 bitmeden senenin en iyi dizisi olmuştur.Bu arada (bkz: UI) 💕

  Dizinin sonlarına doğru yaklaştıkça finali sıkıştıracak diye düşünmüştüm ama beni yanılttılar. Çiftin uyumu dışında kurgu şahaneydi.

  Iu efasene sesi gibi efsane oyunculuğunada bayiliyorum ❤️❤️

  2019 yılında izlediklerim içinde en iyilerden biriydi . hayaletlerin konakladığı bir otel otelin sahibi 1000 yaşında ve otele bağlı bir ruhla lanetlenmiş (bkz: ui). otelin müdürü (bkz: yeo ji goo)yaşayan bir insan görsellik muhteşem son 10 dk olayı bağlamak yok son 3 bölüm boyunca sona hazırlanan bir dizi. naif bir aşk . korelilerin ölümden sonraki yaşama dair inanışlarının sıkmadan serpiştirildiği bir dizi.

  hemen bir ost bırakalım
  punch-doneforme

  .dizinin oyuncularından Güney Koreli Ünlü Şarkıcı ve Oyuncu Sulli, 25 Yaşında Hayatını Kaybetti. .. yapılan ilk incelemede polisin karşılaştığı bulgular Sulli'nin intihar ettiğine işaret ediyordu. Ancak polis cinayet ihtimalini de düşünerek Sulli'nin cansız bedenine otopsi yapılmasını istemiş

  Yapılan otopsinin ilk bulguları Sulli'nin intihar ettiğini destekler nitelikte. Polis ayrıca eve zorla girildiğine dair bir ipucu olmadığını, Sulli'nin bedeninde de herhangi bir zorlama/darp izine rastlanmadığını belirtti. Sulli'nin intihar etmeden önce uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığına dair bir açıklama yapılmadı ancak polisin kısa süre içerisinde soruşturmayı bitirmeyi planladığı biliniyor…..Sulli'nin uzun bir süredir menajeri vasıtasıyla SM Entertainment yöneticilerinden kendisine siber zorbalık yapanlara karşı yaptırım uygulamalarını istemiş ama reddedilmiş …Sulli'nin cenaze töreni, ailenin isteği üzerine basına kapalı şekilde gerçekleştirilecek. SM Entertainment, ailenin isteğini duyurarak saygı gösterilmesini rica etti.

  koresozluk