Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 19 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • kore pop müziği

  Son yılların en popüler müzik türü olarak gösterilen K-Pop, G Kore için ekonomik ve kültürel anlamda önemlidir. Ünlü k-pop gruplarını izlemek ise düşündüğünüzden biraz daha zor. Çünkü Amerikada çok büyük alanlarla konser verseler bile bilet bulmak zor.

  kanser kitle yüzünden hakkı yenen pop alt türü.
  apayrı bir havaları vardır ve popa yeni bir soluk getirmişlerdir. uzun bir süreçten geçip kendi tarzlarını oluşturmuşlar ve yakın bir zamanda da aşırı yaygınlaşmışlardır. bu yaygınlaşmanın temeli yıllar öncesinde hot, big bang vb. hatta daha da eski gruplar tarafından atılsa da en büyük katkı hiç şüphesiz kpop denince akla gelen bts'e aittir (bkz: bangtan sonyeondan)
  ancak kpop sadece btsten ibaretmiş gibi bir yaklaşım var. bu çok yanlış. tonlarca güzel grup var ve kanser kitle yüzünden hepsinin hakkı yeniyor.
  kpopu kanser kitleye kaybetmeyelim.

  danslarıy olduğu kadar şarkı sözleriylede dikkat çeken her yaşta ver kültürde dinleyici kitlesine sahip bir müzik türü ayrıca çok çalışıp büyük emekler veriyorlar sergiledikleri sahne prfomasları büyük efor serf etiren gösteriler ve bunu turneye çıktıkları zaman hergün tekrarladıklarını ve sürekli seyahat ettiklerini düşünürsek hayran olmamak taktir etmemek içten deyil ben onlardaki iş diplinine ve azimlerine hayranım örnek alınacak özellikler

  koresozluk