Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • my secret romance

    Varlıklı bir aileden gelen kahramanımız ne yazık ki kendinden başka kimseyi düşünmeyen , ilişkilerine değer vermeyen kısa süreli ilişkiler yaşayan biridir. Bu yaşantı, günün birinde bir skandalın başrolü olmasına neden olur. Ve bu kötü gidişe ailesi çözüm bulmak için kasabalardan birine çalışmaya yollarlar. Çapkınlıktan ve aşk konularından muzdarip kahramanımız bu konularda hiç tecrübesi olmayan biriyle tanışır. Bakalım bu farklı kadın kahramanımızın hayatını nasıl etkileyecek.

    İzlediniz mi, ben 8.bölümdeyim. Biraz hızlı başladı, diğer Kore dizilerine göre ama bence gayet başarılı. Hızlı başladı, nasıl derseniz daha ilk tanıştıkları gün beraber oldular ki bu Kore dizilerinde pek rastlanır bir konu değil. Sonrasında tipik Sindirella hikayesi ama zekice işlenmiş. Hııımm saçmalıklar yok mu? "Yookk artık daha neler!" Ler de çok ama bütün kültleri izlemiş ve artık dizi bulamayan biri olarak tavsiye ederim. Tabii sonunda saçmalarlar mı bilemem 🤔

    diziyi izlemiştim ve kdramaya göre oldukca cürretkar sahnelere sahip olması saşırtmıştı beni genelde kdrama romantizim demekti aşkın en saf hali bir erkeğin bir kızın elini tuta bilmesi için bölümler boyu cebelleştiği masum hane bir öpücükgün bile saniyeler içerisinde geciştirildiği sahnelerden ibaretti benim içi fakat bu dizi nasıl desem ıııım o alışık oldugumuz kdrama tarzından farklı dizide ilk başta günü birlik şefhetli bir ilişki yaşanması doğrusu beklenmedik birşeydi önce birlikte olup ondan sonra aşık olmaları hııım nasıl desem alışılmadık olduğu için son dan başlayıp başa doğru gidiyor gibi hisettirdi bana sonraki bölümler çiftin ilişkisi ağırlasarak standat kdrama formatına dönüşüyor biraz amerikan tarzı başlayıp daha sonra napıyoruz biz dergibi ani bir elfireni çekilmiş ğibi hisettirdi bana yinede güzel dizi izlemenizi tavsiye ederim….

    koresozluk