Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

16 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • persona


  IU'nun başrolde olduğu Netflix kısa film serisi. 4 bölüm, 4 ayrı konu, 4 farklı yönetmen tarafından işlenmiş romantik-dramdır… Her bölüm farklı bir IU vardır… 💛
  Her bölüm sakin ama ayrı manidar ve düşündürür ^^ Sakin bi kafayla izlenmeli diye de düşünmekteyim :) diyaloglarında, derinlerde anlamlar var…
  Kadroda ayrıca Bae Doo Na, Park Hae Soo, Kim Tae Hoon, Shim Dal Gi, Lee Sung Wook ve Jung Joon Won da vardır…
  Bölüm başlıkları söyledir:
  1- "Aşk Yenilgisi" – iU
  Tenis kortunda kıyasıya bir irade savaşına tutuşan iki kadın (IU ve Bae Do Na) birbirini alt etmeye var güçleriyle çabalarlar.. Riske attıkları şey ise sandıklarında daha büyüktür.
  2- "Koleksiyoncu" – Eun
  Kafasında 'beraber olduğu kadının neden erkek arkadaşlarıyla seyahete çıktığı' sorusu ile bu durumu anlamaya çalışan bir adam.. Ve kadınsa, ondan gerçek aşkı göstermesini istemektedir.
  3- "Yasak Öpücük" – Han Na
  Kendi deyimiyle yüzünde 'öpücük izleri' oluşmuş bir kız(Shim Dal Gi) ve yakın arkadaşının(IU) bu kısa öyküsünde, bu iki kızımız farkında olmadan bir soruna yol açar.
  4- "Gece Yürüyüşü" – Ji Eun
  Bir kadın ve bir erkek(Jung Joon Won) bir akşam vakti yürüyüşe çıkarlar.. Bu yürüyüşte; hayalleri, geçmişte birlikte yaşadıkları olayları ve ölüm hakkında konuşurlar..
  Tanıtım:

  merhabalar. izlemiş ve beğenmiş olmanıza sevindim. görüşünüze de aynen katılıyorum, farklı görüş ve yorumlara açık bi yapım her birisi.

  Ben :)

  koresozluk