Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • the heirs

  Kore dizilerinden alışık olduğumuz bencil kendini beğenmiş bir karakteri başrolde görüyoruz. Karakterimiz zengin bir ailenin varisidir. Fakat her şeyi sahipmiş gibi görünen bu karakterin duygusal olarak hiçbir şeye sahip olmadığını anlıyoruz. Bu çelişkili karekterimiz aşkı da biraz ikilemlerle dolu olur. Oyunculukları çok beğendiğim bu diziyi sizlere anlatayım dedim.

  2013 yılında yayınlanan mirasçılar dizisini izlememdeki en büyük neden Lee min ho'nun baş rolde yer almasıydı.Güzel bir dizi. Annemi de o zamanlar bağımlı yapmıştım. Severek izlediğimiz bir diziydi.

  Klasik bir konuyu sürükleyici ve bağımli hale getiren dizinin mükemmel kadrosu bence izlenmeye değer bir dizi.

  İzlediğim ilk kore dizisi sonrası zaten mağlum kore sevdasının başlaması kaç kere bitirdim bilmiyorum yıllar geçti ve hala iyiki ilk bu dizi sayesinde tanıştım koreyle diyorum teşekkürler Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Woo Bin

  hayatimda izleyipde sevdigim en iyi 3 kdramalardan biri.tek kelimeyle muhtesem diye bilirim…gerci park shin hyenin lee min hodan daha cok kim woo binle olmasini isterdim dizide…ahh bu 2 ci erkek sendromu olan diziler yokmuu…

  İzlemiş olduğum ancak yine de izlemeye değer olmadığını düşündüğüm gençlik dizisi. Senaryo ve oyunculuk sıradandır. Bu kadar çok izlenilmesinin nedeni ise başrol oyuncularının popülerliği ve fakir kız zengin oğlan temasıdır. Beklenti içine girilmeden izlenebilir tabi ki. Ama henüz izlemediğiniz daha kaliteli diziler varsa önceliğinizi onlara vermenizi öneririm.

  Klasik konu bol klişe içeren dizi . Sırf piyasa yapsın diye çekilmiştir. Park shin hye ve lee min ho uyumu için izlenesidir.

  koresozluk