Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vagabond


  Bence bu yılın en iddialı dizilerinden biri suzy ve Lee seung giyi 6 yıl sonra yeniden bir arada görmek muhteşem(bkz: gu family book)
  Netflixin Kore yapımı aksiyon romantik dizisi 20 eylülde başlıyor şimdiden günleri sayıyorum izledikten sonra yine yazarim

  bi merak heyecan beklediğim, aksiyonlu, tanıtımdaki sahnelerin güzelliği ile ilgimin daha arttığı dizimiz ^^' izleyip bitirdikten sonra yine gelirim :)

  oy oy nasıl atlarım. Sağlam olay örgüsü oyunculuk şahane. Ama bir kötü adam buluyorlar tam onu deviriyorlar hooop piyon çıkıyor kukla oynatıcısının aslında kukla olduğu bir dizidir. Hah kötü adamı enselediler.dizi bitecek demeyin olmuyor. son bölüm yayınlandı 2. sezona kaldı. neden izledim diye kafamı ekrana vurmaktayım hiç sevmem sezon beklemeyi.
  Bol aksiyonlu bol patlamalı bol silahlı. bol vurulmalı. lee seun gi nin demir adam gibi dövülüp dövülüp sürekli yaralı yaralı kurtulması ana teması .. Ha birde aşk bekleyenler romantizm yok boşuna aramayın resmen koklatılmış.

  arkadaşlar büyük bir heyecan ile başladım Lee Seung Ginin zaten hayranıydım ve Suzy ile çok güzel bir eş olduklarını düşünmüştüm ve bir solukta diziyi bitirdim ama son bölümde 18 dakika kaldı ama yeni yeni adamlar çıkıyor ne oluyo burda diye düşünürken öyle bir şekilde bitti ki ben şok ve ene nefret ettiğim şey yeni sezon beklemek Allahım dizide Lee Seung Gi olduğu içinde mecbur bekleyeceğiz eğer sizde sezon beklemek istemiyorsanız 2.sezon yayınlansın öyle izleyin…….

  koresozluk