Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

sözlük kuralları

 1. Koresozluk.com’a üye olan yazarların bilgileri, gizlilik şartları korunarak tarafımızda bulunmaktadır ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.Ancak kişiler hakkında hukuki birtakım yaptırımlar söz konusu olursa bilgiler resmi istekler doğrultusunda yetkili kurumlara verilir.
 2. Yazarların sitemizdeki rolleri uygun görüldüğü an tarafımızca değiştirilebilir, silinebilir.Olası bir ban cezası sonrasında kişilerin başlık ve entrylerinin sitemizde yayınına devam etmesi ya da silinmesi kararı koresozluk.com’a aittir.
 3. Yazarların açtıkları başlık sayfaları tek başlarına belirli bir anlam taşımalıdır.
 4. Başlık ya da entrylerde makul düzeyde argo kullanımı serbesttir ancak ‘galiz’ küfür, hakaret içeren içerikler silinmektedir.
 5. Kuralların dışında içerikler eklenmesi, diğer yazarların kişilik haklarına saldırı gibi nedenlerle kişilere siteden uzaklaştırma cezasının verilmesi sözlük moderatörünün yetkisi dahilindedir.
 6. Başlık altlarında spam içerik yayınlanmak sözlük kurallarına aykırıdır.
 7. Belli kurallar dahilinde yazılmasına rağmen eksiklikler içeren başlıklar, moderatörler tarafından düzenlenebilir.
 8. Yazarlar, entry ve başlıkları oluştururken yaptıkları paylaşımlardan dolayı ortaya çıkmış tüm ihlallerden kendileri sorumludur.
 9. Sözlüğün işleyişine çeşitli yöntemlerle (botnet,ddos,dos) saldırıda bulunan üçüncül sahıslar hakkında dava açma hakkımız gizlidir.
 10. Sözlükte yayınlanan bütün içeriğin ve bilgilerin doğru ya da güncel olması garanti edilmemektedir.Bu sebepten ortaya çıkacak olan her türlü maddi ve manevi zarardan koresozluk.com sorumlu değildir.
 11. Site içerisinde T.C. Devletinin tanımladığı ya da tanımlamadığı her türlü terör örgütlerine yapılan tanıtım,propaganda gibi uygulamalar kesinlikle yasaktır.Bu tarz paylaşımları yapan kişiler siteden süresiz uzaklaştırılacaktır.
 12. T.C Hukuk kurallarına ters her türlü içeriğin paylaşılması yasaktır.
 13. Sözlük içerisinde yönetimden bağımsız olarak ikili ilişki, arkadaşlık kuran yazarların yaşayacağı olası sorunlardan koresozluk.com sorumlu değildir.Bu gibi durumlarda rahatsız edici mesajlar yönetime bildirildiği takdirde sorunun kaynağı kişi ya da kişiler siteden uzaklaştırılır.
koresozluk