confessions

bangtanarmyaze

22. nesil Yazar - - Yazar
Zehranur Quliyeva

  1. toplam entry 2
  2. takipçi 1
  3. puan 237

my strange hero

bangtanarmyaze
Başrol erkek Kang Bok Soo derslerinde oldukça başarısız, ama insanlığında oldukça karakteri yerinde, saf, temiz kalpli ve yardımsever bir gençtir. Bok Soo'nun aksine tüm derslerinde çok iyi olan sınıf başkanı Son So Jeong"a aşık olur. Ona karşı hep nazik olur ve zaman geçtikce Son So Jeong da ona aşık olur. Her şey sınıflarına yeni transfer olan öğrenci Oh Se Hoo'nun gelmesiyle başlar. Se Hoo intihara kalkışırken aslında onu kurtarmaya çalışan Bok Soo'nun onu çatıdan atmaya çalıştığını söyler. Böylece Bok Soo haksızlığa uğrar ve So Jeong bile ona inanamaz. Böylelikle okuldan atılır. Olaydan 10 yıl geçdikden sonra Se Jeong artık okuduğu lisede sözleşmeli bir öğretmen olur ve her öğretmen gibi kadrolu öğretmen olmak ister. Ve malum olur ki, lisenin başkanı eskiden Bok Soo"ya haksızlık yapan Oh Se Hoo"dur. Ve bazı nedenlerden Kang Bok Soo okula tekrardan eğitim için davet edilir. İlk önce gitmemesi gerektiğini düşünse de, daha sonra bunu intikam almak için fırsat bilip daveti kabul ediyor ve 9 yıl sonra okuduğu liseye geri döner. Tabi Bok Soonun gelişiyle her şey başdan başlar ve olaylar işte o zaman olay olmaya başlar. E bu sırada da ikili yeniden çıkmaya başlar.

my strange hero

mask

bangtanarmyaze
Mask dizisi pek çok insan tarafından bilinmese de, gerçekten insanı kendine bağlayan dizilerden biri. Sizi kendine sarıyor.
Dizinin konusu:
Dizide başrol kadın rolunu Park Soo Ae oynuyor. Dizide 2 kadının rolünü oynuyor. İlk rolu Byun Ji Sook isminde fakir bir kadın. Byun Ji Sook babasının borcları yüzünden zor günler geçiriyor. Böyle zor günlerde bile pozitif kalmaya çalışan Ji Sook başına gelen çok korkutucu bir olaydan sonra Eun Ha rolüne bürünür. Eun Ha zengin milletvekilinin kızı olmasına rağmen hayatı beklenildiği kadar kolay değil. Hayatını tehdit ve yalanlarla geçirmektedir. Üstüne bir de mantık evlenmesi yapmaya mecbur kalıyor ve kocasından hiç sevgi göremiyor. Eun Ha'nın hayatı zor olsa da, Ji Sook zamanla böyle yaşamaya alışır ve onu bu duruma sokandan intikam ister. Bu sırada da kocası Min Woo (Jo Ji Hoon) ile yakınlaşmaya başlar. Zengin bir ailede büyümüş olan başrol erkeğimiz psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Bunun da sebebi annesini çok küçük yaşta Min Woo'yu kurtarmaya çalışırken kaybetmesi ve biraz temizlik hastası olmasıdır. Min Woo varislik için babasının dediklerini yapmak zorunda kalır. Tabii Eun Ha ile evlenmek de buna dahil. Başlarda evlilikleri sadece iş anlaşması gibi dursa da, sonradan aralarındaki iş aşka dönüşür. Daha sonra evlendiği kadının Eun Ha değil de Ji Sook olduğunu öğrenince işler bir az karışıyor. Sonda neler olduğunu görmek için diziyi izlemenizi tavsiye ederim. İlk başlarda Min oo bir az mıy mıy diyebilirsiniz, ama bir kaç bölüm geçdikce öyle olmadığını anlayacaksınız. Şimdiden izleyenlere iyi seyirler :)

mask

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol