confessions

klip queen

22. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar -

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 1
  3. puan 1379

lee yo won

klip queen
Bugünkü oyuncumuz -lee yo won-
Kendisi tanıdığım ilk kadın oyuncudur.Çok severek takip ediyorum.Çok sayıda dizi ve filmde yer almıştır.Meslek hayatına modellik yarışmasında 1.olarak kazanıp oyuncu olarak devem etmiştir.
Benim en sevdiğim dizisi The Great Queen Seondeok (Muhteşem Kraliçe).Evli ve 3 çocuğu vardır.

lee yo won[url][/url]

forest

klip queen
Kang San-Hyeok ( Park Hae-Jin ) 119 özel kurtarma ekibinin bir üyesidir. Yakışıklı ve zeki ama çocukluğunu hatırlamıyor. Jung Young-Jae ( Jo Bo-Ah ) hevesli bir cerrahi asistanıdır.

Kang San-Hyeok ve Jung Young-Jae gizemli bir ormanda buluşurlar. Her ne kadar istemeseler de gizemli ormanda birlikte yaşamak zorundadırlar. Orada yaşayarak küçük zevkler keşfederler. Kang San-Hyeok ve Jung Young-Jae çok geçmeden kendileri ve orman hakkında bir sırrı ortaya çıkarır.
forest

night light

klip queen
Seo Yi-Kyung ( Lee Yo-Won ) hırslı bir şekilde kendi imparatorluğunu kurmak istiyor. O sakin ve aynı zamanda tutkulu. Açgözlülüğün günah olduğuna inanmıyor. Park Gun-Woo ( Jin Goo ) iyi bir görünüme sahiptir ve büyük bir şirketi işleten zengin bir aileden gelmektedir. Seo Yi-Kyung onun ilk aşkıdır ve hala ona aşıktır. Lee Se-Jin ( Uee ) fakir bir geçmişe sahiptir. İçinde bulunduğu durumdan umutsuzca kaçmak ister.
night light

one day

klip queen
Karısının ölümünden sonra sigorta müfettişi Gang-Soo ( Kim Nam-Gil ) derin bir depresyona girdi. Şimdi işine geri döndü. Gang-Soo, şu anda bitkisel hayatta olan Mi-So'yu ( Chun Woo-Hee ) içeren bir davayı alır . Davasını araştırmak için hastanede onu görmeye gider. Orada kendini Mi-So olarak tanıtan bir kadınla tanışır. Onu görebilen tek kişinin kendisi olduğunu keşfeder.

Mi-So bir araba kazası geçirdikten sonra uyandı. Kendini bir hastane yatağında yatarken görür ve artık bir ruh olduğunu anlar. Mi-So, sigorta müfettişi Gang-Soo ile tanışır ve onu görebilen tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Ondan bir dileğini gerçekleştirmesini ister.

one day

neden k-drama

klip queen
NEDEN K-DRAMA?
Merhaba bu size açıklamak için burdayım.Genel izleyiciler hep 25 yaşının altında oluyor.Daha çok gençlerin izlediğini bu tür insanlara her türlü mesajı yaymakta.Öyle K-dramalar izledim ki gerçekten şuan yaşadığım hale şükretmeliyiz dedim.Öyle güzel dramalar vardı ki ne kadar güzel dostluklar bunlar keşke gerçek olsa dediğim oldu.Kısaca anlatmak istediğim dizilerden böyle şeyler öğrenilmez demeyin.Sadece bir kere deneyin.
Teşekkürler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol