confessions

kore

22. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar

  1. toplam entry 38
  2. takipçi 0
  3. puan 2093

my spring days

kore
Lee Bom-Yi ( Sooyoung ) bir kalp nakli ameliyatı geçirir. Daha sonra kalbini ona bağışlayan kişi için hayatını olumlu bir şekilde yaşamaya çalışır.

Kang Dong-Ha ( Kam Woo-Sung ) sığır yetiştirmektedir. Eşini bir kazada kaybettiğinden iki çocuğunu tek başına büyütmüştür.

Bir gün Lee Bom-Yi, Kang Dong-Ha ile tanışır. Eski karısı kalbini Lee Bom-Yi'ye bağışladı.
my spring days

my husband got a family

kore
"My Husband Got a Family" dizi yönetmeni Hong Yoon-Hee ve cerrah Bang Gwi-Nam'ın evlendikten sonra yaşadıklarını anlatıyor...

Yoon-Hee ( Kim Nam-Joo ) bir TV drama yönetmenidir. Kısa süre önce kendisi için mükemmel olan adamla evlendi. Yoon-Hee, kayınvalidesi, özellikle de bir kayınvalidesi olmasından korkmuştur. Bu nedenle Yoon-Hee, ailesiyle yakından bağlantılı olmayan bir adam aradı. Yoon-Hee böyle bir erkek bulamazsa bekar kalmayı planlıyordu. Sonunda Yoon-Hee, Terry ( Yu Jun-Sang ) ile tanıştı . Terry tatlı bir kişiliğe sahip bir doktor ama en önemlisi Amerika'dan ebeveynleri evlat edindi. Terry, gerçek ebeveynlerini hatırlamıyor ve küçük bir çocukken Amerika'daki Koreli çift tarafından evlat edinildi. Yoon-Hee'nin evlilik hayatı hazır görünüyor.

Bu arada, Chung-Ae ( Youn Yuh-Jung ), 30 yıl önce oğlu Gwi-Nam'ı geleneksel bir pazarda kaybettiğinden beri ağır bir suçluluk duygusuyla yaşıyor. Bu travmatik olay nedeniyle Chung-Ae, kayınvalidesinden şiddet gördü. Yine de, Chung-Ae bir gün oğlunu bulma umudunu hala yitirmemiştir.

Sonra bir gün, Yoon-Hee ev sahibinden bir telefon alır. Ev sahibi, kirasını uzatmak için 100 milyon won daha istiyor. Yoon-Hee annesinin evine gider ve annesinden kocasıyla yatırdığı parayı ister, ancak Yoon-Hee'nin annesi tüm parasını oğlunun işine yatırır. Yoon-Hee kontratını uzatamaz ve artık taşınmak zorundadır. Yoon-Hee ve Terry yeni bir yer ararlar ve bir binanın ikinci katında bulunan bir evle tanışırlar. Binanın sahibi Chung-Ae ve kocası. Yoon-Hee yakında hayatındaki en büyük krizi yaşayacak...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol