confessions

korean

22. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar -
korean korean

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 0
  3. puan 1224

faydalı

korean
benim de faydalı bulduğum bir site. kore dizileri , kpop , kore filmleri , kore tarihi, kore kültürü vs güney kore hakkında her şeyi bulabileceğimize inanıyorum. kore sözlük ekibini kutluyorum

suits

korean
iş hayatımda tavsiyelerini aldığım çok sevdiğim kore dizisi. Artık yaptığın işi değil kendini pazarlamaktan geçiyor işler. suits dizisi kişisel gelişim dersi gibi birşey.

korece

korean
korece bilen var mı içimizde? Korece öğrenmek kolay mı zor mu? korece sözlük olarak neler kullanıyorsunuz? korece öğrenmek için ne yapmam gerekir? koreye gitmek istiyorum ayrıca giden var mı?
1
korehayranıyım korehayranıyım
Az cok biliyorum cok zor bi dil degil ben koreceyi belli basli uygulamalardan ogrendim ogrenmek istiyorsan ilk alfabeyi ogrenmekten baslamani tavsiye ederim korecede yazim cok onemli okunus ta oyle ve Kore'ye bende gitmek istiyorum o yuzdenn elimden geleni yapıyorum ,💙

love in sadness

korean
Seo Jung-Won ( Ji Hyun-Woo ) plastik bir cerrahtır. O iyi bir insan, akıllı ve yakışıklı. Yoon Ma -Ri'ye ( Park Han-Byul ) aşık olur . Yoon Ma-Ri bir sanatçı ve bir chaebol ailesinin gelinidir. Evlilik hayatı sefildir. Kocası Kang In-Wook ( Ryu Soo-Young ) mükemmel bir koca gibi görünür ama Yoon Ma-Ri'ye takıntılıdır ve ona şiddet uygular. Yoon Ma-Ri, takıntılı kocasından kaçmaya karar verir. Seo Jung-Won ile tanışır ve ona aşık olur.

koretv.com

korean
koretv Bir zamanların en popüler kore dizi izleme sitesiydi. 2015 yılından 2020 yılına kadar bütün kore dizileri ve kore filmlerini yayınlamışlardı. Keşke kapanmasaydı çok iyi olurdu ama kader.

empress ki

korean
Birçok diziyi yarım bırakmış biri olarak ve her diziye kolay başlayamama rağmen ilk top 3imden kesinlikle ilk sıralarda yer aliyor. ilk izlediğim dizilerden olmasına rağmen kesinlikle yerini başka dizilere kaptırmadı.

İzlediğim en iyi tarihi diziydi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol