confessions

merakli biri

22. nesil Yazar - - Yazar

  1. toplam entry 4
  2. takipçi 2
  3. puan 282

k-drama oyuncuları

merakli biri
OYUNCULAR
İlk tanıdığınız, çok sevdiğiniz, tanınmasını istediğiniz, favori vb. oyuncu yada oyuncular kimler ilk olarak zoraki prens diye bir dizi vardı oradaki saf prensi tanımıştım sonra play full kiss deki oyuncu ismini hatırlamıyorum ve sonra Lee min ho diye gidiyor hepside mükemmel oyuncular 💜💜
1
blackwinggs blackwinggs
Lee min ho , Choi minho ve Ji Sung <3

k-pop grupları

merakli biri
Kpop grupları 1 :BTS
BTS, diğer adıyla Bangtan Boys, Hybe Corporation tarafından oluşturulan, 7 üyeden ( Kim Seok-Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook) oluşan Güney Koreli grup. Grubun hayranlarına "ARMY" denmektedir. 12 Haziran 2013'te “2Cool 4Skool” albümünün çıkış şarkısı 'No More Dream'i yayınlayarak resmî olarak çıkışlarını yapmış oldular. Etkin yıllar :2013-Günümüz.
k-pop grupları

acılı kore yemekleri

merakli biri
acılı kore yemeği 1:Kimchi
Eminim Kore sevenlerin en yaygın olarak bildiği yiyeceklerden biri Kimchi. Bir nevi Kore turşusu denilebilir. Her yemeğin yanında çoğunlukla servis ediliyor, her evin dolabında kesinlikle de bulunuyor. Hatta ülke çapında çok sevilen bu turşu için Kimchi festivalleri bile yapılıyor Kore'de. İçeriğinde, Çin marulu, havuç, yeşil soğan, zencefil, bol bol sarımsak ve Kore'ye özgü Gochujang biber salçası bulunuyor.

acılı kore yemekleri

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol