confessions

minny

22. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar -

  1. toplam entry 34
  2. takipçi 3
  3. puan 1639

k-pop magazin

minny
Heo Yun Jin'in PLEDIS Entertainment'tan HYBE Labels'ın bir parçası olan Source Music'e transfer olduğunu ve Source Music'in yeni kız grubunda çıkış yapacağını bildirdi.
k-pop magazin

k-pop magazin

minny
Starship Entertainment bu yıl yeni bir kız grubu çıkarmaya hazırlanıyor ve kadroda eski IZ*ONE üyeleri Jang Won Young ve An Yu Jin olabilir!

22 Ağustos'ta Star News, Jang Won Young ve An Yu Jin'in Starship Entertainment'ın bu yılın ikinci yarısında çıkış yapması planlanan yeni kız grubunun bir parçası olarak yeniden çıkış yapacaklarını bildirdi. Rapora göre, üyelerin geri kalanı diğer genç Starship Entertainment stajyerlerinden oluşacak, ancak grubun adı, üye sayısı ve grup konseptine henüz karar verilmedi.

güney kore hakkında bilinmeyenler

minny
Dışkıya karşı bir takıntıları vardır.

Koreliler, dışkıya o kadar takıntılı haldeler ki her yerde bu şekilde kurabiye veya heykeller görebilirsiniz. Bunun nedeni ise, eski zamanlarda insanların rüyalarında dışkı görmesinin varlıklı olacaklarına yorumlanması...

popüler olmayan k-pop düşüncelerim

minny
Açıkçası lisa'nin dansını seviyorum vücudu çok güzel ve çok iyi dans ediyor ama bazen seksi olmaya çalışınca abartıyor , seksi danstan çok lisa ya hip-hop dans daha çok yakışıyor, ayrıca vücudu bazen aşırı sağlıksız gözüküyor, YG abartıyor zaten kızın güzel bir vücudu var neden lisa yi daha çok zayıflatıyor, YG demiş Ken YG nin Lisa ya bunca zamandır yaptığı ırkçılık çok iğrenç , sözleşmeleri bitince blackpink in YG den ayrılmasını tüm kalbimle istiyorum

popüler olmayan k-pop düşüncelerim
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol