Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • boys over flowers

  FAKIR BIR KIZ BIR ZENGIN COCUKLARIN GITTIGI BIR OZEL OKULA TESLIMAT GOTURDUGUNDE INTAHAR EDEN BIR COCUGU KURTARIR.BU OLAYDAN SONRA KAHRAMAN OLAN KIZIMIZ,ZENGIN COCUKLARIN GITTIGI OKULA BURSLU OLARAK KABUL EDILIR.OKULDA TUM OGRENCILER TARAFINDAN HAYRANLIKLA IZLENILEN VE F4 OLARAK ANILAN CETENIN UYELERI VARDIR.OKULDA HERKESE EGEMENLIKLERINI OYLE BIR BENIMSETMISLER KI AGZINI ACABILEN KIMSE KALMAMIS ORTADA.BIZIM FAKIR AMA YUREKLI KIZIMIZ BU GRUBA KARSI CIKABILEN ILK KISI OLARAK OLAYLARA DAHIL OLUYOR VE HERSEY BUNDAN SONRA BASLIYOR.

  ne zaman bu dizi aklıma gelse kım jan diiii !!!!!!!!!! diye bağıran bir ku jun pıyooo gözümün önüne gelir. Yazmasam olmayacaktı. herhalde 2. defa izlediğim tek dizi. 2. erkek sendromunun derin derin işlendiği. zaman zaman geum kan di ye bırak artık jun pyo yu diye saç baş yoldurtan şirin bir dizidir. 24 bölümden oluşmuştur.

  japon versiyonunun adı (bkz: hana yori dango)dur işin aslı orjinali budur.manga uyarlamasıdır. karakterler kore versiyonundaki gibi çoookk yakışıklı filan değildir. domyoji ve hanazawa rui arasında çekişme kore versiyonundaki gibi çok belirgin değildir. (gu jun pyo-ji ho) 24 bölüm diziden sonra final filmi mevcuttur. bu açıdan BOF un sonundan daha tatmin edicidir. hele evlilik teklifi sahnesi baya sağlamdır.  tayvan versiyonunun adı meteor garden 2018 yapımı ama bu sefer 24 bölüm yerine 49 bölüm çekmişler.

  kendisi ilk izlediğim kore dizisidir.ayrıca kore dizilerini izlemeye devam etmemi sağlayan dizidir.

  Tarihi diziler dışına çıktığım ilk romantik komedi kore dizisim. Benim de aklıma jan di' nin Gu jun pyoo deyişi gelir her zaman

  klasik zengin oğlan fakir kız dizisi ama her ne kadar klişe olsa da severek izlediğim etkisinden çıkamadığım dizi.

  ilk kdrama izlemeye başladıgım zamanlardı lee min ho nun lee min ho oldugunu bilmediğim zamanlar

  İlk seyrettiğim dizi …bundan 5 sene önce bu serüven başladı

  koresozluk