dizi önerileri (okul konulu)

0 /
esma
Genellikle okul konulu dizi sevenler için:
- Extraordinary You (lise)
- School 2017 (lise)
- School 2015 (lise)
- True Beauty (lise)
- My ID is Gangnam Beauty (üniversite)
- Cheese On The Trap (üniversite)
- Boys Over Flowers (lise)
- Playfull Kiss (lise)
En ünlüleri bu diziler. Keyifli seyirler.
1
kore kore
liste için teşekkürler, arasında izlediklerim var diğerlerine de bakacam.
btsdaily
To The Beautiful You (IMDb Puanı: 7.3)
2012 yapımı 16 bölümlük bu okul konulu Kore dizisinde Sulli Choi, Kwang-Hee Hwang ve Ji-won Kim başrolleri paylaşan isimler. Dizi Amerika'da yaşayan Koreli kız Goo Joo Hee'nin bir gün televizyonda atletizm yarışması izlerken gördüğü Kang Tae Joon'a aşık olmasını ve onu idolü olarak alışını anlatıyor.
dizi önerileri (okul konulu)
btsdaily
Dream High (IMDb Puanı: 7.8)
Bu 2011 yapımı 16 bölümlük Kore dizisinde başrolleri Kim Soo Hyun, Bae Suzy, Ok Taecyeon ve Ham Eun Jung paylaşıyolar. Gerçekçi bir okul dizisi olan Dream High, Kore'deki bir sanat okulunun iç yüzünü ve öğrencilerin ilişkilerini anlatıyor.
dizi önerileri (okul konulu)
btsdaily
•School 2017 (IMDb Puanı: 7.8)•
Mi-ryeong Cho, Eung-soo Kim ve Hee-jung Kim'in başrolde oldukları 2017 yapımı School 2017 dizisi, 18 yaşında okullarındaki ayrımcılıkla savaşan öğrencileri konu alıyor.
dizi önerileri (okul konulu)
btsdaily
•Who Are You: School 2015 (IMDb Puanı: 7.8)•
Sam Hammington, Mi-seon Jeon ve So-hyun Kim'in başrollerinde olduğu 2015 yapımı 16 bölümlük Kore dizisinin konusu şöyle: Bir okul gezisinde ilk kez ikiziyle tanışan Go Eun-Byul, zor durumda olan ikizinin hayatını kurtarmak için onunla yer değiştirir. Şimdi ikisi de herkese yalan söylemek ve birbirlerinin hayatını yaşamak zorundadırlar.
dizi önerileri (okul konulu)
btsdaily
Monstar (IMDb Puanı: 7.3)
2013 yapımı bu okulda geçen Kore dizisindeyse psikolojik olarak derin yaraları olan öğrencilerin müziğin gücüyle iyileşmeleri anlatılıyor. Başrollerde Joon-hyung Yong, Yeon-Soo Ha ve Ha-Neul Kang başrollerde.
dizi önerileri (okul konulu)
btsdaily
Sassy, Go Go (IMDb Puanı: 7.6)
2015 yapımı 12 bölümlük bu okul konulu Kore dizisindeyse, sert bir eğitim sisteminin uygulandığı, hırslı öğrencilerle dolu bir okuldaki bir grup gencin aşk ve arkadaşlık ilişkilerine sarılmaları anlatılıyor. Başrollerde Han-Yeon Cha, Soo-bin Chae ve Eun-ji Jung yer alıyor.
dizi önerileri (okul konulu)
demo
okul konulu kore dizileri deyince ilk aklıma gelen sassy go go ve School 2017 ikisi de harika.
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:1
Falling LoveAyrılık anksiyetesi bozukluğundan muzdarip Kang Pa Rang, her hafta farklı birine olan aşkını itiraf eder. Pa Rang'ın inatçı en iyi arkadaşı Lee Shi Won, son 10 yıldır Pa Rang'ın herhangi biriyle çıkmasına engel oluyor. Zaman zaman kızlar tarafından reddedilen Pa Rang, 10 yıllık arkadaşı Shi Won'a olan aşkını itiraf eder, ancak reddedilir. Sosyal açıdan tuhaf olan ancak 10 yıl üst üste sınıf başkanı seçilen psikopat Shi Eon hakkında tuhaf söylentilerin olmasının bir nedeni var. Gerçek duygularını soğuk yorumlarının ardına gizler, ancak on yıllık arkadaşı Shi Won'a bakışında bir şeyler vardır. 18 yaşında, birçok zorluk ve itirafla karşılaştılar, ancak çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandı. Tuhaf bir yaş. Aşkı bir girişim olarak bitirmek yerine, aşkı bulabilecekler mi?
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:2
Pop Out Boy: Kim Min Kyu ve Weki Meki'den Kim Doyeon gibi isimlerin rol aldığı popüler bir Webtoon'a dayanan bir Web Dramasıdır. ... Hikâye de Chun Nam Wook'un, gerçek dünyada Manhwa'nın kadın kahramanı ile aynı yüze ve aynı isme sahip lise öğrencisi Han Sun Nyeo'nun (Kim Doyeon) yollarının kesişmesiyle devam ediyor.
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:3
Back to the 2008:Lise. Yujin (Lee Gu Seul) arkadaşlarının üzerinden senaryo yazan normal bir lise öğrencisidir. Bir gün senaryoyu yazdığı defteri kaybolunca. Sorunlar ard arda gelmeye başlar ve bir süre sonra kendisini de yazdığı senaryonun içinde bulur.
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:4
Sassy go go:Onlar zeki ve varlıklı ödüllendiren ve daha az entelektüel yetenekli tepeden bakıyor bir akademik bir ortamda hayatta kalmak için bir girişim içinde olan Seul elit Sevit Lisesi'nde , Sassy Go Go beş öğrenci hayatlarını anlatıyor .
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:5
Twenty Twenty Dizi Konusu
Yirmi Yirmi, yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındaki çocukların hayalini ve sevgisini anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlar.
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:6
Blue birthday:
10 yıl önce doğum günlerinde hayatını kaybeden ilk aşkının bıraktığı gizemli fotoğraflarla ana karakterin geçmişi yeniden ziyaret edeceği fantastik bir aşk dizisi.

Red Velvet'ten Yeri – Oh Ha Rin
İlk aşkını 10 yıl önce kaybeden Oh Ha Rin erkek arkadaşı Seo Jun'a doğum gününde itiraf etmeye karar vermişti ama sonunda kendi hayatını kendi şokuna ve dehşetine götürdü. Halen terk edilmiş bir evcil hayvan barınağında çalışıyor ancak olayın 10. yıldönümünde ilk aşkının geride bıraktığı bazı fotoğrafları ele geçiriyor.
alinya
Okul konulu Kore dizileri
Seri:7
Dalgona:gerçek dostluk arayan lise öğrencilerini merkez alır. Song Mi Na, zorbalığa maruz kaldıktan sonra yurtdışında okuyor ve parlak ve iyimser bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, Güney Kore'ye döndüğünde geçmişin hala onu rahatsız ettiği aşikar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol