Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 16 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • izlediğiniz ilk kore dizisi

  /
  2

  Benim izlediğim ilk dizi Sarayın Rüzgarı (Yi SAN) Küçükken Janggeum'ın rüyasını izlediğim için arkadaşım bana o sırada Trtde yeni başlayan bu diziyi önermişti. 2008'di 11 yıl olmuş. Hey gidi günler…

  çok uzun zamandır internetten dizi yada film izlerim.izlediklerimin kaydını tutmak için uygulama bile kullanıyorum ta o kadar.

  son 10 senedir hayatımda televizyon yok. kendi izlemek istediğime ben karar veriyorum. Özellikle Marvel Ve Dc evrenlerini içeren dizilerden izlemediğim yok sanırım.

  Amerikan yapımı dizilerden sıkıldığım bir andı herhalde Boys Of Flowers dizisini gördüm. düşünün artık nasıl sıkıldıysam yahu bu neymiş bir bakayım dedim.dile kolay imbd 8.1 vermiş. 1 2 bölüm dile alışmaya çalıştım tuhaf gelmedi desem yalan olur. Ben ki full aksiyon gerilim fantastik bilim kurgu dizilerinden romantik komediye atlayıp elde peçete kendimle yüzleşince ne oluyor dedim. 2 sezonu su gibi aktı . Bu korelilerde iş var sanırım deyip bir deneme daha yapmak için deşmeye başladım . hala deşiyorum. arada kore dizilerinini japon tayvan versiyonlarını bir yoklayıp kıyaslıyor üstüne kore filmleri üzerine azcık ahkam bile kesiyorum.

  Amerika yapımlarını bıraktım mı hayır. hala devam eden diziler var. yeni başladıklarım var. ama kore dizilerinin yeri bir başka.

  Ah ah canım trt'em ne iyilik ettin sen bizim nesle bir bilsen, Sarayın rüzgarı, incisi, Saraydaki mücevher…. evet ilklerim-imiz ne kadar da güzelmiş koskoca bir külütürü tanıttılar sevdirttiler bize. Kaç yıllar geçti üzerinen hala daha etkilerini yaşıyoruz. Seviyoruz.

  BENIM IZLEDIGIM ILK KORE DIZISI ''EMPRESS ''KI''DIR.TRT1 DEN IZLEMISDIM.TRT1 DE YINE GIDIYOR.HATTA SU AN ONA BAKIYORUM.

  galiba 7.sınıfa gidiyordum.Playfull kiss dizisini Youtube da cesaretin var mı aşka şarkısının klibinde görmüştüm ve baya araştırıp bulmuştum. Bir kurban bayramında yani dört günde izleyip bitirmiştim 2 sezonuda. vay be zaman ne çabuk geçiyor üzerinden 5 yıl geçmiş.

  Düzenli izlemesemde ilk dizim TRT deki empress ki
  Ama internetten düzgünce izlediğim ilk dizim descandes of the sun dır,ayrıca çok güzel dizidir tavsiye ederim

  Playful Kiss ile başladı her şey.

  Kader aynı docbirs :))))

  televizyonla aramizda 3 metre olmasi gerektigi vurgulanan zamanlarda izledigim sonraki yillarda da trt okul kanalinda tekrar tekrar gordugum ve yine ayni zevkle 9282193 kere izledigim Lee Min Ho nun da ilk askim olmasiyla sonuclanan BOYS OVER FLOWERS <3

  Yıl 2004. Ben 8 yaşındayım. Trt 1 de belki de ilk kore dizisi. Denizler İmparatoru. Ailecek izlemiştik. Yeum Yang' ın Gumbo' ya yaptığı ihaneti hala unutamadım :D

  koresozluk