spring waltz

KORESÖZLÜK
Jae-Ha ( Seo Do-Young ), yetenekli bir piyanist olarak onurlu bir hayat yaşayan zengin bir genç adamdır. Ancak Jae-Ha çocukken dolandırıcı olan babasıyla yaşadı ve sefil bir çocukluk geçirdi. Üvey annesi Hyun Ji-Sook ( Geum Bo-Ra ) kendi oğlunu kaybettiği için onu büyüttü.

Eun-Young ( Han Hyo-Joo ) annesiyle birlikte Chungsan adasında mutlu bir şekilde yaşıyordu. Jong-Tae ( Lee Han-Wi ) ve oğlu Soo-Ho göründüğünde karanlık geldi . Adam, Eun-Young'un ameliyatı için ayrılan Eun-Youn'un annesinden para çaldı. Eun-Young'un annesi, Jong-Tae'yi aramak için Seul'e gittiğinde bir kazada ölür. Eun-Young'ın hastaneye kaldırıldığı hastanede ameliyat olacak parası yoktur. O sırada, Jae-Ha'nın üvey annesi Hyun Ji-Sook, kendi oğlunun ölümüyle başa çıkamaması nedeniyle oradaydı. Diplomat kocası Yoon Myung-Hoon ( Jeong Dong-Hwan) Soo-Ho'dan oğulları olmasını ister. Bunu yaparsa, Eun-Young'un ameliyat masraflarını ödeyeceklerdi. Soo-Ho şimdi oğulları Jae-Ha (ölen oğullarının adı) olur ve Avusturya'ya gider. Bu arada, Eun-Young ameliyatını başarıyla alır. Eun-Young yeni bir aile ile büyür. Artık aksesuar yapıyor ve sokaklarda satıyor.

Bir gün, Eun-Young bir sergi yarışmasını kazanır ve ödül olarak Avusturya'ya gider. Orada Jae-Ha ve arkadaşları Phillip ( Daniel Henney ) ve Lee-Na ( Lee So-Yeon ) ile tanışır . Jae-Ha ve Eun-Young ilk tanıştıklarında birbirlerinden pek hoşlanmazlar ama yavaş yavaş birbirlerine çekilirler. Jae-Ha daha sonra Eun-Young'un geçmişte tanıştığı kız olduğunu ve babasının Eun-Young'un annesini öldürdüğünü şok edici bir şekilde keşfeder. Jae-Ha, bunu Eun-Young'dan saklamaya çalışır ama Eun-Young bir şekilde öğrenir. Daha sonra ayrılırlar.

Jae-Ha bir basın toplantısında karanlık geçmişini ortaya çıkarır ve yurt dışına gider.

Eun-Young, Jae-Ha'yı unutup hayatını yaşamaya çalışır. Avusturya'ya geri döner. Orada, Jae-Ha tekrar belirir...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol