confessions

KORESÖZLÜK

22. nesil Admin - - Admin -
admin admin

  1. toplam entry 417
  2. takipçi 10
  3. puan 15381

get karl oh soo jung

KORESÖZLÜK
8 yıl önce, tombul Ko Man-Soo ( Oh Ji-Ho ) lise sevgilisi Oh Soo-Jung ( Uhm Jung-Hwa ) ile evlenmeye ayarlandı . Okul günlerinde, Ko Man-Soo golf takımında oynuyordu ve Oh Soo-Jung ona, Seul Ulusal Üniversitesi Hukuk Fakültesine giderse onunla çıkacağını söyledi. Ko Man-Soo golften vazgeçti ve başarılı bir şekilde prestijli hukuk fakültesine girdi. Düğün gününde Ko Man-Soo, baro sınavını geçemediğini öğrendi. Oh Soo-Jung, düğün gününde onu terk etti.

Şimdi, Soo-Jung bir kuyumcuda çalışıyor. Uzun yıllardır aynı pozisyonda sıkışmış ve 34 yaşında hala bekar. Bay Mükemmel'i bulmanın hayalini kuruyor. Bir gün tekrar Oh Man-Soo ile tanışır. O şimdi en üst sıralarda yer alan profesyonel bir golfçü, mükemmel bir uyum ve çok aranan bir bekar.

gap dong

KORESÖZLÜK
20 yıl önce Moo-Yeom'un ( Yoon Sang-Hyun ) babası "Gap Dong" seri cinayet davasında şüpheliydi.Dedektiflerin baskıcı soruşturması nedeniyle Moo-Yeom'un babası kendini öldürdü.

Şimdi, Moo-Yeom bir dedektiftir ve katil Gap Dong'u yakalamaya çalışır. Seri cinayet davası için zamanaşımı süresi doldu ve Moo-Yeom, Gap Dong'un öldüğü inancından istifa etti. Gap Dong için yeni ipuçları Moo-Yeom'un önünde belirir ve Moo-Yeom onu ​​sonsuza kadar yakalamak için yola çıkar.

fermentation family

KORESÖZLÜK
Bu drama, Kimchi'si ile ünlü geleneksel bir restorana sahip olan Chunjiin (Heaven, Earth and Man) ailesinin ve şüpheli misafirlerinin hikayesini anlatıyor. Terk edilmiş bir çocuk olarak, Ho Tae bir yetimhanede büyüdü ve bir gangster oldu. Bir gün orayı ziyaret ettiğinde Chunjiin'den etkilenir, ancak karşıt haydutlar tarafından saldırıya uğrar, ancak restoranın kızı Kang San tarafından kurtarılır.sahip. Kang San, Ho Tae'yi ailesine kabul ettikten sonra, yere ve yeni çevresine bağlanmaya başlar, yavaş yavaş çocukluğunun uzun süredir kayıp anılarını geri kazanır. Bu iç açıcı hikaye aşkı, Kimchi felsefesini ve Chunjiin ailesinin rakip restoranların tehdidiyle başa çıkmaya çalışırken karşılaştığı mücadeleleri anlatıyor. Ayrıca Ho Tae'nin peşini bırakmayan karanlık geçmişi ve Ho Tae'nin aileye kabul edilmesiyle aniden ortadan kaybolan Kang San'ın babasının gizemi ile ilgilenir.

ad genius lee tae baek

KORESÖZLÜK
Drama dizisi, reklam sektöründe çalışan insanların hayatlarını ve aşklarını anlatıyor.

Lee Tae-Baek ( Jin Goo ) son derece yeteneklidir, ancak kötü özgeçmişi nedeniyle reklam dünyasında başarılı olmaya çalışırken zorluklarla karşılaşmaktadır.

Baek Ji-Yoon ( Park Ha-Sun ), Keumsan Ad Company'de stajyerdir. Görev ne olursa olsun elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Ji-Yoon tutkuyla doludur ve Lee Tae-Baek ile ilişkiye girer.

Ko A-Ri ( Han Chae-Young ), Keumsan Ad Company'de bir reklam planlamacısıdır. Kendinden emin ve seksi bir kadın. Hayalini gerçekleştirmek için geçmişini ve aşkını bir kenara atar.

best chicken

KORESÖZLÜK
Bo-A ( Kim So-Hye ) bir webtoon yazarı olmak istiyor ama hayalini gerçekleştirmek için mücadele ediyor. Bo-A, büyükbabasına ait olan bir hamam işletiyor ve aynı zamanda hamamın ikinci katında yaşıyor. 3 arkadaşı dışında kimseyle ilişki kurmaz. Hamam, kendisini toplumdan soyutlaması için mükemmel bir yerdir.

Choi-Go ( Park Sun-Ho ) büyük bir şirkette çalışan işini bırakmıştır. Tavuk lokantası açacak yer arar. Bo-A'nın büyükbabasının sahip olduğu hamama bir göz atar. Choi-Go, tavuk restoranının hamam yerini beğeniyor ve bir kira sözleşmesi imzalıyor. Bo-A'nın büyükbabası, restoranda çalışması için Bo-A'yı işe alırsa, ona aylık kirasında indirim yapmayı teklif eder.

beloved

KORESÖZLÜK
Chan-Joo ( Park Sol-Mi ) ve Jin-Se ( Hong Jong-Hyun ) ilk kez tanıştıktan üç ay sonra evlendiler. Üç yıl sonra, çift barışçıl bir evliliğin tadını çıkarır, ancak eski sevgilileri ortaya çıkınca işler değişir. Ran ( Bae Noo-Ri ), Jin-Se'nin eski öğretmeninin kızıdır. Eun-Hyuk ( Kim Min-Jun ), Chan-Joo'nun eski sevgilisidir. Ran ve Eun-Hyuk yüzünden Jin-Se ve Chan-Joo sarsılır.

beethoven virus

KORESÖZLÜK
Müzik kariyerinden farklı nedenlerle emekli olan iki müzisyen, her şeye rağmen zorlu ve zorlu bir dahi şefle bir araya gelerek bir orkestra oluşturur. Orkestralarını oluşturmak için çok çalışmak gerekse de, dünyada en çok sevdikleri şeyi yapma hayallerinin peşinden koşmaya devam ediyorlar ve bu onlara büyük bir memnuniyet veriyor. Farklı kişiliklere ve yaşam deneyimlerine sahip üç genç ve yaşlı, ortak bir rüyada bir araya gelirler ve sonunda birbirlerinin saygısını kazanırken sevgiyi ve birbirlerini affedebilecekleri odayı bulurlar. Drama pozitif bir enerji yayıyor.

remember

KORESÖZLÜK
Jin-Woo ( Yoo Seung-Ho ), neredeyse her günü mükemmel ayrıntılarla hatırlamasını sağlayan Hiperthymesia durumuna sahiptir. Jinwoo, babasının masumiyetini kanıtlamak için avukat olur. Babasının masumiyetini kanıtlamak için mücadele eder, ancak Alzheimer nedeniyle hafızasını kaybetmeye başlar.

radiant office

KORESÖZLÜK
Bir kadın iş bulmakta zorlanır, ancak başarısız olmaya devam eder. Ölmek için Han Nehri'ne atlamaya karar verir. Kadın kurtarılır ve hastanenin acil servisine gönderilir. Orada ölümcül bir hastalığı olabileceğini ve yaşamak için fazla zamanı kalmayabileceğini duyar. Bir sözleşmeli işçi olarak bir iş bulmayı zar zor başarıyor.

oh my baby

KORESÖZLÜK
Jang Ha-Ri ( Jang Na-Ra ) 39 yaşında bekar bir kadındır. Ebeveynlik dergisi şirketi "The Baby"de müdür yardımcısı olarak çalışıyor. Güzel bir görünüme sahip ama son 10 yıldır kimseyle çıkmamış. Bunun nedeni, Jang Ha-Ri'nin bir işkolik olmasıdır. Aşkı bulmaktan ya da evlenmekten vazgeçti ama yine de bir bebek sahibi olmak istiyor. Jang Ha-Ri kısa süre sonra 3 adamla ilişkiye girer.

Han Yi-Sang ( Ko Jun ) serbest fotoğrafçı olarak çalışmaktadır. Sürekli onu mutlu edecek hobiler arar. Hemen hemen her şeyden şikayet eder, ancak işinde coşkuludur.

Yoon Jae-Young ( Park Byung-Eun ) bir çocuk doktoru olarak çalışmaktadır. Jang Ha-Ri ile arkadaştır. Aniden Yoon Jae-Young bekar bir baba olur ve durumuyla başa çıkmak için mücadele eder.

Choi Kang Eu Ddeum ( Jung Gun-Joo ), Jang Ha-Ri için çalışan çaylak bir çalışandır. Olumlu bir kişiliğe sahip ve ona tapıyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol