confessions

KORESÖZLÜK

22. nesil Admin - - Admin -
admin admin

  1. toplam entry 604
  2. takipçi 10
  3. puan 22383

koresozluk.com k-pop albüm çekilişi

KORESÖZLÜK
Koresozluk.com olarak 2 kişiye istediği belirleyeceğimiz kpop albümünü ve 10 kişiye kupa bardak hediye etmek istiyoruz.
Amacımız yeni ve farklı bir Güney Kore Bilgi Sözlüğü yaratmak!
Güney Kore ile ilgili bildiğiniz veya öğrenmek istediğiniz ne varsa burada paylaşarak yeni bilgilerin katkısında bulunabilirsin.

Sözlüğümüze üye olup https://koresozluk.com/uye/kayit, istediğin her konuda başlık açabilir ve istediğin başlığa bildiklerini yazabilirsin.
Dizi, film, kpop, ünlü, yemek, kültür, sanat, ünlüler, ilişkiler ve daha fazlasıyla ile ilgili burada bildiklerini paylaşarak en iyiler arasına gir ve kpop albümünü ve kupa bardak kazan.

bts

KORESÖZLÜK
2013'te Bangtan Sonyeondan olarak çıkışlarını yapan bu 7 öncü, daha önce hiçbir Kore gösterisinin yapamadığı şekilde dünya sahnesine çıkacaktı.

Kökleri başlangıçta hip hop olsa da, çeşitli ve genellikle deneysel bir müzik tarzıyla kendi benzersiz tarzlarını yarattılar. Eşi benzeri olmayan bir grup olarak BTS, olağanüstü hikaye anlatımı ve merak uyandıran konseptlerinin yanı sıra tutarlı pozitiflik ve kapsayıcılık mesajlarıyla daha da öne çıkıyor.

Kendimi sev, kendini sev.
2
btsdaily btsdaily
Love myself💜
thepenthousetr thepenthousetr
💜💜💜

blackpink

KORESÖZLÜK
2016 yılında ilk kez sahneye çıkar çıkmaz sektörde sağlam bir yer edinen dörtlü, kısa sürede benzersiz ateşiyle dünyayı aydınlatacak.

Yoğun güçlü marşları ve EDM'den daha yavaş şarkılara kadar uzanan müzikal tarzları ile Girl Crush konseptlerini öldürürken, aynı zamanda tüm benzersiz yanlarını sergilemeye hazır çok yönlü bir grup olarak tanınmaya başladılar.

koresozluk.com açıldı

KORESÖZLÜK
Yeni nesi Kore sözlüğümüz koresozluk.com açıldı :)

Kore dünyası ile ilgili tüm bilgi ve birikimlerimizi yazarlarımız ve okurlarımızla paylaşmak için heyecanlıyız.

kore dizileri, kore filmleri, kore magazini, kpop, kore ünlüleri, kore yemekleri, kore tarihi, kore ürünleri .... kısaca Güney Kore'ye dair ne varsa bu yeni nesil sözlükte toplamayı amaçlıyoruz.
2
btsdaily btsdaily
Çok heyecanlı
korehayranıyım korehayranıyım
Mükemmel bi düşünce harika zaman geçiriceğime inanıyorum

doom at your service

KORESÖZLÜK
Tak Dong-Kyung ( Park Bo-Young ) bir web roman şirketinde editördür. Myul-Mang ( Seo In-Guk ), sıradan hayatında aniden belirir. Myul-Mang ile hayatını ve aşkını riske atarak 100 günlük bir sözleşme yapar.

Myul-Mang, Tanrı ve insanlar arasında bir orta yöneticinin varlığıdır. Tak Dong-Kyung ile bir sözleşme yapar.

you're all surrounded

KORESÖZLÜK
Bu drama dizisi, Seul'ün üst tabaka Gangnam bölgesinde suçla savaşan bir grup çaylak dedektif ile sağı solu belli olmayan şeflerinin hikâyesini anlatıyor.
Başroldekiler:Lee Seung-gi,Cha Seoung-won,Go A-ra
Yaratıcılar:Yu In-sik,Lee Myoung-woo,Lee Jeong-seon
1
nadire nadire
Cok güzel bir diziydi tavsiye ederim

robot sori

KORESÖZLÜK
Hae-Gwan'ın ( Lee Sung-Min ) kızı Yoo-Joo ( Chae Soo-Bin)) kayıp. Çevresindeki insanlar ona kızının Daegu'daki bir metro istasyonunda çıkan yangında öldüğünü söyler, ancak Hae-Gwan onun öldüğüne inanmayı reddeder. Yoo-Joo'yu bulmak için her yere gider. Bir gün, arayanın Yoo-Joo'yu bir adada gördüğüne dair bir telefon alır. Hae-Gwan o adaya gider ama onu orada bulamaz. Geceleri, Hae-Gwan deniz kenarındaki kayaların üzerinde oturur. Okyanusa düşen bir ışık görür ve sonra büyük dalgalar tarafından süpürülür. Hae-Gwan kendini sahilde bulur. Olağandışı bir şey görür ve önce bunun bir mayın olduğuna inanır. Aslında bir telefonda yapılan her konuşmayı kaydeden bir AI uydu robotu olduğu ortaya çıktı. Hae-Gwan, robotun yardımıyla kızını bulabileceğini düşünür. Robota Sori ("Ses") adını verir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol